Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

COVID

OD 19.07 BEZ OGRANICZEŃ NA WYSPACH?

W ramach ostatniego etapu wychodzenia z lockdownu w Wielkiej Brytanii, Boris Johnson zapowiada zniesienie niemal wszystkich koronawirusowych restrykcji na wyspach od 19 lipca.

OD 19.07 BEZ OGRANICZEŃ NA WYSPACH?

Chodzi przede wszystkim o ograniczenia związane z limitami osób, obowiązek zasłaniania twarzy i zachowywanie dystansu. Brytyjski premier zastrzega jednak, że ostateczna decyzja w tej sprawie zostanie ogłoszona za tydzień.

Jak mówił brytyjski premier, lato jest najlepszym momentem na zniesienie restrykcji, a ludzie muszą nauczyć się żyć z koronawirusem. Zamiast odgórnych nakazów i zakazów, Brytyjczycy sami mają podejmować decyzje i być odpowiedzialni za zachorowalność na koronawirusa.

W ramach ostatniego etapu odmrażania działalność będą mogły wznowić między innymi kluby nocne, które od początku pandemii, pozostają zamknięte.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

EUROPA

Rosną stopy w Wielkiej Brytanii - BoE podniósł stopy o 50 pb.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Chinach, gdzie właśnie łagodzona jest polityka „zero COVID” rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Andrzejem Juchniewiczem, szefem Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji...

INNE

Brytyjski premier zapowiada wyższe podatki na Wyspach.

INNE

Rishi Sunak, były minister finansów w rządzie Borisa Johnsona, zostanie nowym premierem Wielkiej Brytanii. Sunak jako jedyny uzyskał wymagane poparcie minimum 100 posłów rządzących...

%d bloggers like this: