Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

COVID

OD 19.07 BEZ OGRANICZEŃ NA WYSPACH?

W ramach ostatniego etapu wychodzenia z lockdownu w Wielkiej Brytanii, Boris Johnson zapowiada zniesienie niemal wszystkich koronawirusowych restrykcji na wyspach od 19 lipca.

OD 19.07 BEZ OGRANICZEŃ NA WYSPACH?

Chodzi przede wszystkim o ograniczenia związane z limitami osób, obowiązek zasłaniania twarzy i zachowywanie dystansu. Brytyjski premier zastrzega jednak, że ostateczna decyzja w tej sprawie zostanie ogłoszona za tydzień.

Jak mówił brytyjski premier, lato jest najlepszym momentem na zniesienie restrykcji, a ludzie muszą nauczyć się żyć z koronawirusem. Zamiast odgórnych nakazów i zakazów, Brytyjczycy sami mają podejmować decyzje i być odpowiedzialni za zachorowalność na koronawirusa.

W ramach ostatniego etapu odmrażania działalność będą mogły wznowić między innymi kluby nocne, które od początku pandemii, pozostają zamknięte.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

BIZNES I POLITYKA

Ropa nie drożeje mimo embarga. Około 19-stej baryłka ropy Brent kosztowała 126 dolarów, a WTI - 122 dolary. W każdym przypadku to o 7...

FIRMA

Lockdown do galerii handlowych nie wrócił, ale klienci też nie. Szokujące dane o poziomie ruchu w galeriach przytacza serwis PropertyNews.

BIZNES I POLITYKA

Projekt lex Hoc idzie do kosza. W Sejmie jest nowy poselski projekt przepisów o testowaniu pracowników na COVID-19. Zakłada m.in. możliwość bezpłatnego testowania się...

FIRMA

Kwarantanna 7 dni - takie zasady obowiązują od wtorku, 25 stycznia. Ale izolacja nadal 10 dni. Czym się różni kwarantanna od izolacji?

%d bloggers like this: