Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

NOWA USTAWA O FUNDACJACH RODZINNYCH ZMIENI WIELE W FIRMACH RODZINNYCH (ROZMOWA) NOWA USTAWA O FUNDACJACH RODZINNYCH ZMIENI WIELE W FIRMACH RODZINNYCH (ROZMOWA)

FIRMA

O nowej ustawie o fundacjach rodzinnych rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z mecenasem Piotrem Grabowskim z Kancelarii Grabowski i Wspólnicy, ekspertem prawa firm rodzinnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rynku niezależnych dostawców energii i jego aktualnej sytuacji rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Maciejem Sierackim, założycielem i prezesem zarządu, CEO Naster S.A.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O zmianach w podatku VAT rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Leonarskim, adwokatem i doradcą podatkowym z kancelarii B2RLAW.

POLSKA

O wynagrodzeniach i ich wysokości rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Anną Czarczyńską z Katedry Ekonomii Akademii Leona Koźmińskiego.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy inflacja w Polsce przekroczy 20% a może po prostu kiedy rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Aleksandrą Świątkowską, ekonomistką Banku Ochrony...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O nowej uldze podatkowej - od podatku od zysków kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Katarzyną Szwarc z Ministerstwa Finansów - pełnomocniczką, minister...

BIZNES I POLITYKA

Z pewnością pamiętają państwo, jak Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen mówił, że jest za podatkiem od nadmiarowych zysków, ale uważa, że jego spółka nie...