Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

WALLSTREET 28

wallstreet-6

WALLSTREET 28

BIZNES24 na WALLSTREET. Największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce

JAROSŁAW DOMINIAK O INWESTORACH INDYWIDUALNYCH

Nowy prezes warszawskiego parkietu chce do Giełdy przyciągnąć nową rzeszę indywidualnych inwestorów. Czy to się uda? Odpowiada Jarosław Dominiak, prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

REGULACJE, KTÓRE SPOPULARYZUJĄ KRYPTOWALUTY

Regulacje będą jednym z najważniejszych kroków do popularyzacji kryptowalut. Dzięki temu, również banki jako instytucje wysokiego zaufania, będą mogły otworzyć się na tę formę inwestycji. Z kolei z punktu widzenia firm, jako giełda posiadamy również bramkę płatności zondacrypto pay, która jest kryptowalutową usługą płatniczą. Każda firma, która chciałaby wprowadzić takie płatności, może to za pomocą naszej bramki płatniczej zrobić. Na przykład w gamingu, ten sposób płatności jest bardzo popularny. Daje on dostęp do kupowanego produktu w bardzo krótkim czasie – podsumowała podczas WallStreet 28 w Karpaczu Agata Fit, Head of Customer Experience Department zondacrypto.

MAREK ZUBER O WOJNIE HANDLOWEJ UE Z CHINAMI

Czy Unia Europejska wzorem Stanów Zjednoczonych idzie na wojnę handlową z Chinami? To już się praktycznie dzieje, uważa ekonomista Marek Zuber.

Przemysław Kwiecień o inwestowaniu

Akcje Nvidii czy Tesli w portfelu polskiego inwestora? Czemu nie. Dzisiaj to łatwiejsze niż kiedykolwiek, mówi Przemysław Kwiecień, główny ekonomista XTB.

PŁATNOŚCI SPOPULARYZUJĄ KRYPTOWALUTY

Płatności popularyzują kryptowaluty Najczęściej myślimy o kryptowalutach w kontekście inwestycji – inwestycji wciąż uważanej za obciążoną sporym ryzykiem. Ale tak jak licencjonowane giełdy kryptowalut – jak choćby zondacrypto zmniejszają skalę ryzyka przynajmniej od strony technologicznej, tak właśnie te firmy pomagają wykorzystać kryptowaluty do płacenia za towary i usługi. Agata Fit, Head of Customer Experience Departament zondacrypto opowiadała nam podczas WallStreet28 w Karpaczu, jak rozwija się kryptowalutowy krajobraz płatniczy.

CERTYFIKATY STRUKTURYZOWANE NOTOWANE NA GPW

Raiffeisen Bank International AG jest największym emitentem certyfikatów strukturyzowanych na warszawskiej GPW i umożliwia inwestorom indywidualnym handel na 2,5 tysiącach papierów na indeksy, akcje (polskie i zagraniczne) oraz surowce. Wachlarz produktowy uwzględnia nie tylko produkty z dźwignią finansową: turbo, faktor i warranty opcyjne, ale także produkty z warunkową lub pełną ochroną kapitału. Dzięki temu inwestorzy mogą swobodnie dywersyfikować portfel inwestycyjny.

NOWOŚCI DOMU MAKLERSKIEGO BOŚ

Zobacz czym Dom Maklerski BOŚ otwiera drugą połowę 2024 roku na rynkach inwestycyjnych – rewolucyjna nowość ofertowa wśród systemów transakcyjnych: bossaWebTrader i zupełnie nowa odsłona aplikacji na telefony – bosssaMobile.

BEZPIECZNE AKTYWO W NIEPEWNYCH CZASACH

O potencjale inwestycji w złoto mówi Marta Bassani-Prusik z Mennicy Polskiej.