Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

SPADKI NA WALL STREET

STRACH O INFLACJĘ

Raport Adobe, który opublikowany będzie w czwartek, to dokument na który czekają amerykańscy inwestorzy. Zaś za 9 dni decyzja Fed w sprawie stóp procentowych. Piątkową sesję zdominowały spadki, w tym mocno napompowanych ostatnio spółek technologicznych.

Gośćmi zamknięcia handlu na Wall Street byli przedstawiciele wywiadowni gospodarczej Forward Global. A w handlu?

CZYTAJ TEŻ: KNF ZABLOKUJE KRYPTO-KONTA? (ROZMOWA)

Spółka 3M zyskała prawie 1.5% po zatwierdzeniu przez radę dyrektorów planowanego wydzielenia jednostki opieki zdrowotnej Solventum. Najsłabiej w indeksie Dow Jones Industrial Average wypadła spółka Intel, która po rozczarowujących prognozach zysków innych podmiotów technologicznych straciła ponad 4.50%. Dziś przekonamy się czy to początek głębszego załamania całej branży.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka Etsy, która zyskała ponad 5.5%. Wskazywana jest ona jako potencjalny czarny koń tego sezonu poprawiając wartość sprzedaży przy wycenie niema 80% niższej od szczytu w 2021 roku. Największe straty zanotowała spółka Costco, która była pod kreską 7.64%. Sieć sklepów nie spełniła oczekiwań w zakresie raportowanego zysku.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

SPADKI NA WALL STREET

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Ceny żywności znowu wzrosną - uważają analitycy.

USA

W tym tygodniu inwestorzy czekają przede wszystkim na piątkowy raport o wydatkach gospodarstw domowych. To ten dokument ma kluczowe znaczenie dla decyzji Rezerwy Federalnej...

USA

W tym tygodniu amerykańscy inwestorzy oczekują na piątkowe dane o wydatkach gospodarstw domowych. To będzie ostatni tego typu raport przed kolejnym posiedzeniem Rezerwy Federalnej,...

UNIA EUROPEJSKA

Afera w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, która może spowodować utratę ogromnych środków z unijnej kasy.