Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

WYCIEKŁY DANE KLIENTÓW PANDABUY

Kupujący na chińskiej platformie Pandabuy mają problem. W sieci pojawiły się właśnie dane osobowe klientów tego serwisu.

WYCIEKŁY DANE KLIENTÓW PANDABUY
źródło: pandabuy

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych poinformował Prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w związku z publikacją danych polskich klientów platformy sprzedażowej pandabuy.com.

Jak informuje UODO, w internecie pojawiły się dane ponad 1,3 mln klientów platformy z całego świata, w tym z Polski. Wyciekły imiona i nazwiska, adresy e-mail, numery telefonów, hasła, adresy dostawy, a nawet dane dotyczące zamówień i płatności.

Pandabuy to platforma zakupów online, która umożliwia użytkownikom dokonywanie zakupów w wielu sklepach e-commerce z Państwa Środka.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INFLACJA

Inflacja CPI we Włoszech 3 miesiąc ustabilizowana. W czerwcu wyniosła 0.8% – podał włoski urząd statystyczny. To ważna informacja z 3 największej gospodarki strefy...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.