Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

PROGRAM DOPŁAT DO ELEKTRYKÓW PROGRAM DOPŁAT DO ELEKTRYKÓW

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Już jesienią ruszy nowy program dopłat do elektryków. Od obecnych będzie różnił się tym, że będzie można dostać pieniądze na zakup używanego auta na...

ELEKTROMOBILNOŚĆ

UE ogłosiła dzisiaj, że ​​nakłada cła w wysokości nawet do 38% na producentów pojazdów elektrycznych z państwa środka. CZYTAJ TEŻ: WALL STREET BIJE REKORDY...

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Niedługo cieszył się stanowiskiem prezes odpowiedzialnej za budowę polskiego samochodu elektrycznego spółki ElectroMobility Poland. Prezes Izery został odwołany po zaledwie miesiącu urzędowania.

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Na całym świecie spada dynamika sprzedaży aut elektrycznych. Czyżby ekologiczne samochody się przejadły?

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Piotr Regulski został PREZES ElectroMobility Poland, czyli spółki, która ma wybudować pierwsze polskie auto elektryczne Izera.

INNE

Ford ogranicza zamówienia na nowe akumulatory. Powód? Auta elektryczne generują straty, nawet 100 tys. dolarów od samochodu.

ELEKTROMOBILNOŚĆ

ElectroMobility Poland, czyli spółka odpowiadająca za projekt Izery, otrzymała właśnie zgodę na pozwalającą na rozpoczęcie budowy zakładu. Teraz ruch należy do rządu.

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Spadająca sprzedaż aut Tesli powoduje, że spółka musi zwolnić więcej osób niż pierwotnie planowała. Na początku tygodnia spółka rozpoczęła kolejną już redukcję etatów w...

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Rosnące w siłę chińskie firmy wypierają z rynku Teslę. Najnowsze dane pokazują, że sprzedaż tych aut w Państwie Środka dosłownie zanurkowała.

Więcej wiadomości