Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

NETFLIX Z REKORDEM SUBSKRYBENTÓW

Netflix z rekordem subskrybentów – na całym świecie jest ich ponad 261 milionów.

NETFLIX Z REKORDEM
źródło: Netflix Polska

Netflix pokazał wyniki za czwarty kwartał. Raport tak spodobał się inwestorom, że w handlu przed sesyjnym akcje spółki zdrożały o ponad 8 proc.

Wyniki platformy streamingowej okazały się lepsze od oczekiwań analityków. W całym czwartym kwartale spółka wypracowała ponad 8 mld 800 mln dolarów przychodów. Tymczasem rynki oczekiwały wyniku o 100 mln dolarów gorszego.

CZYTAJ TEŻ: WZROSTY NA WALL STREET

Zysk Netfliksa wyniósł 2 dolary 11 centów na akcję a analitycy oczekiwali wyniku na poziomie 2 dolarów 22 centów. Ale to nie te informacje były w centrum uwagi.

Rynki pozytywnie zareagowały na dane dotyczące nowych subskrybentów, których liczba w samym czwartym kwartale zwiększyła się o ponad 13 mln, co oznacza, że Netflix ma obecnie prawie 261 mln użytkowników, co jest nowym rekordem koncernu.

Analitycy spodziewali się, że spółka na koniec ubiegłego roku będzie miała 256 mln subskrybentów.

Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

NETFLIX Z REKORDEM SUBSKRYBENTÓW

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Nie tylko Donald Trump uważa, że FED nie powinien obniżać kosztu pieniądza w tym roku. Podobnego zdania jest także Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy i są one znacznie gorsze od oczekiwań analityków.

INNE

Tym razem Europejski Bank Centralny postanowił pozostawić stopy procentowe w eurolandzie na niezmienionym poziomie czyli w przypadku stopy refinansowej na poziomie 4.25% a stopę...