Connect with us

Hi, what are you looking for?

MOTORYZACJA

OD DZIŚ REJESTRACJA AUT W SALONIE

Dobra informacja dla niecierpliwych kierowców. Od dziś nowe auto można zarejestrować od razu po zakupie – w salonie samochodowym.

Dziś weszły w życie przepisy umożliwiające pracownikom salonu samochodowego złożenie wniosku o rejestrację auta przez internet – ale uprawnienie to posiadać będą wyłącznie pracownicy salonów sprzedających nowe auta. Niestety mamy też złą informację dla przedsiębiorców – aut leasingowanych nadal nie będzie można rejestrować tą metodą.

Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji wniosku, tablice rejestracyjne i komplet dokumentów mogą zostać wysłane do właściciela pocztą, lub można odebrać je osobiście w wydziale komunikacji urzędu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Dobre dane z Niemiec. W maju indeks instytutu ZEW przekroczył 84 punkty. To znacznie powyżej oczekiwań, które wyniosły niespełna 71 punktów.

RYNKI

Szyfrowany komunikator, BigShortBets ma wyrównać szanse na rynku kapitałowym - twierdzi inicjator jego powstania, Rafał Zaorski. Narzędzie budzi kontrowersje, ale może przyczynić się do rewolucyjnych zmian...

GAMING

Zaledwie 32 i pół miliona złotych wyniósł zysk netto CD Projektu w pierwszym kwartale 2021 roku. To ponad dwa razy mniej niż oczekiwali analitycy...

RYNKI

JSW nie jest zainteresowana kupnem ani nieodpłatnym przejęciem kopalń od Tauronu i innych spółek górniczych - poinformowała JSW w oświadczeniu.

Copyright © 2021 BIZNES24 sp. z o.o.