Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BANKI

CZY KLIENCI GETIN BANKU MUSZĄ SPŁACAĆ RATY?

INFOLINIA DLA KLIENTÓW GETIN BANKU
źródło: BIZNES24

Za miesiąc szykuje się sądny dzień dla banków. Wtedy Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej odpowie na pytanie ważne dla frankowiczów i banków dotyczące skutków unieważnienia umowy.

Chodzi o to, czy w razie unieważnienia umowy o kredyt, bankowi i konsumentowi należy się opłata za korzystanie z kapitału. Ale to nie wszystko.

Jak donosi portal business insider tego samego dnia TSUE zajmie się inną ważną kwestią dla frankowiczów, a mianowicie czy można zawiesić spłatę raty na czas postępowania sądowego przeciwko bankowi w restrukturyzacji. Chodzi o spory z Getin Bankiem. W jednym dniu unijny sąd wyda więc dwa ważne wyroki dla frankowiczów.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

USA

Amerykańska gospodarka ma się jeszcze lepiej niż przewidywał rynek. W 3 kwartale tego roku PKB tego kraju w ujęciu annualizowanym wzrosło aż o 5.2%.

%d bloggers like this: