Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

APPLE CZASOWO WYGRYWA SPÓR O ZEGARKI

Kurs Apple wzrósł wczoraj po raz pierwszy od 5 sesji – ale nieznacznie, bo o zaledwie pół procent. Inwestorzy ostrożni w ocenie czasowego przywrócenia sprzedaży smartwatchów, o które toczy się spór patentowy.

PRODUKCJA APPLE
foto: pixabay.com

Sąd apelacyjny czasowo zawiesił decyzję amerykańskiej komisji handlu dotyczącej patentu na technologię pomiaru pulsu i nasycenia krwi tlenem zastosowanej w dwóch modelach Apple Watch – serii 9 i serii Ultra 2. Na Apple’a poskarżyła się firma Masimo – działająca w branży technologii medycznej o 1989 roku.

Masimo twierdzi, że Apple zaoferował pracę kilku jej inżynierom, którzy odtworzyli dla nowego pracodawcy technologię opracowaną wcześniej w Masimo.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O akcjach Kernela i decyzji o obniżeniu kapitału zakładowego, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Jarosławem Dominiakiem, prezesem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rosnących zarobkach w Polsce i o tym jak te wzrosty wpłyną na gospodarkę rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Kazimierzem Sedlakiem, dyrektorem...