Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

UNIBEP MA UMOWĘ Z ENEĄ NA 87 MLN ZŁ

Unibep zawarł z Eneą umowę na przebudowę kotłów w Ciepłowni „Zachód” w Białymstoku za ok. 87 mln zł netto. podała spółka w komunikacie.

UNIBEP MA UMOWĘ Z ENEĄ NA 87 MLN ZŁ
Logo of ENEA brand, the main supplier of energy and electricity in Poland. Logo on the office building.

Rozpoczęcie inwestycji nastąpi jeszcze w I kwartale tego roku., a zakończenie w II kwartale 2025 r.

Przebudowa ma polegać na demontażu kotłów węglowych i wymianie na kotły opalane gazem i olejem wraz z instalacją odprowadzania spalin.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...