Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

PIENIĄDZE DO WZIĘCIA Z PARP

50 mln zł z UE na ekspansję zagraniczną MŚP. Przedsiębiorca może liczyć nawet na 800 tys. zł w w konkursie unijnym „Internacjonalizacja MŚP”, finansowanym z Programu Polska Wschodnia. Termin składania wniosków mija 27 maja.

PIENIĄDZE DO WZIĘCIA Z PARP

O wsparcie ubiegać mogą się mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z województw Polski Wschodniej: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego, posiadające co najmniej jeden produkt lub usługę z potencjałem do rozwoju na rynku międzynarodowym.

Przedsiębiorcy będą mogli przeznaczyć dotację na diagnozę produktu lub usługi pod kątem potencjału zagranicznego, przygotowania przedsiębiorstwa do działalności eksportowej oraz aktywnego poszukiwania partnerów biznesowych.Możliwe będzie także sfinansowanie np. kosztów udziału w międzynarodowych wydarzeniach gospodarczych oraz zakup środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Dotychczas, we wszystkich zorganizowanych edycjach konkursu, zgłosiło się ponad 1100 przedsiębiorców. Z dotacji przyznawanych w ramach działania Internacjonalizacja MŚP rekomendowano dotąd ponad 400 wniosków.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

UE

Wiceszefowa Komisji Europejskiej Vera Jourova uważa, że Polsce nie należą się pieniądze z KPO. Czeska komisarz skrytykowała w Parlamencie Europejskim prezydencką nowelizację ustawy o...

UE

Europarlament odpuścił Ursuli von der Leyen w sprawie reguły "pieniądze za praworządność”, a tym samym – upiekło się też Polsce.

POLSKA

Państwa członkowskie UE zatwierdziły polski Krajowy Plan Odbudowy. Środki popłyną do Polski wtedy, gdy zostanie złożony pierwszy wiosek o płatności, co planowane jest w...

ŚWIAT

Brak porozumienia w ramach Unii Europejskiej ws. wdrożenia 6 pakietu sankcji i embarga na rosyjską ropę. Ten temat z pewnością zdominuje rozpoczynający się dziś...

%d bloggers like this: