Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

ZYSKI SCARLETT PRZEMINĘŁY Z WIATREM

Scarlett Johansson pozywa wytwórnię Disneya – za to, że jej zyski przeminęły z wiatrem. Chodzi o to, że film Czarna Wdowa pojawił się jednocześnie w kinach i na platformach streamingowych.

ZYSKI SCARLETT PRZEMINĘŁY Z WIATREM
FOT: MARVEL STUDIOS (C) 2020

Czarna Wdowa to najnowsza odsłona marvelowskiej serii o superbohaterach. Film miał świetny pierwszy weekend wyświetlania w kinach – wpływy z biletów wyniosły w USA 80 milionów dolarów. Ale później nastąpił bardzo szybki spadek sprzedaży biletów.

Johansson, której wynagrodzenie zależy w części od wyników sprzedaży kinowej, wini za ten fakt wprowadzenie filmu do dystrybucji streamingowej w tym samym momencie, co w dystrybucji kinowej. Umowa która zawiera ten zapis została podpisana w 2019 roku, czyli jeszcze przed pandemią COVID-19, która zmieniła m.in. rynek kinowy.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ZYSKI SCARLETT PRZEMINĘŁY Z WIATREM

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

Inflacja CPI w kwietniu w USA wyniosła 8,3% i jest o 0,2 punktu procentowego wyższa od prognoz rynkowych.

ŚWIAT

Dziś o godzinie 14.30 poznamy kwietniowe dane dotyczące inflacji konsumenckiej w USA. Według prognoz wyniesie ona do 8,1% rok do roku.

ŚWIAT

Ustawa Lend-Lease ułatwiająca wysyłanie sprzętu wojskowego i uzbrojenia do Ukrainy i państw z flanki wschodniej została podpisana przez Prezydenta USA Joe Bidena. Przepisy opierają...

ŚWIAT

Szef amerykańskiej rezerwy federalnej Jerome Powell potwierdził determinację tamtejszego banku centralnego do obniżenia inflacji i powiedział, że agresywne podwyżki stóp możliwe są już w...

%d bloggers like this: