Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ZYSK ULTIMATE GAMES LICZONY W MILIONACH

Zysk Ultimate Games wyniósł niemal 7 mln zł.

ZYSK ULTIMATE GAMES

Ultimate Games odnotował blisko 7 mln zł jednostkowego zysku netto w ubiegłym roku. przy 28 mln zł przychodów-podała spółka w szacunkowych danych.

Na zaprezentowane dane w analizowanym okresie wpływ miały m.in.: stabilna sprzedaż gier z segmentu PC, w szczególności 'Ultimate Fishing Simulator’ wraz z dodatkami, 'Ultimate Fishing Simulator 2′ oraz 'Electrician Simulator’; a także stabilna sprzedaż gier z segmentu konsole, w szczególności 'House Flipper’, 'Cooking Simulator’ i 'Thief Simulator’.

CZYTAJ TEŻ: FENOMENALNY DEBIUT SPÓŁKI OLYMP

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2019 r.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ZYSK ULTIMATE GAMES LICZONY W MILIONACH

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Tona węgla w Holandii kosztuje znacznie mniej niż w Polsce.

INNE

"Pieniądze zostaw na Ziemi" - mówi dawny najbogatszy Ziemianin do obecnie najbogatszego Ziemianina. Założyciel Microsoftu Bill Gates skrytykował plany podboju Marsa snute przez Elona...

CENY

Rafineryjna marża Orlenu znowu rośnie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym że nastąpił trzeci z rzędu spadek rocznej dynamiki cen konsumpcyjnych i Inflacja HICP w strefie euro wyniosła osiem i pół procent rok...

%d bloggers like this: