Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

ZYSK SAMSUNGA SPADŁ O 35 PROCENT

Ponad 2 procentową przeceną akcji przyjęli inwestorzy na giełdzie w Seulu zapowiedź słabych wyników kwartalnych Samsunga, tego jednego z największych producentów elektroniki użytkowej.

SAMSUNG ZAKŁADA GIGANTYCZNE ZYSKI

Samsung Electronics spodziewa się 35 procentowego spadku zysku operacyjnego w czwartym kwartale 2023 roku. Zysk ma spaść do niespełna 3 biliona wonów wobec 4,3 biliona wonów rok temu. Słabsze zyski koreańskiego koncernu to efekt spadku popytu na elektronikę. Wyniki ratuje natomiast odbicie cen półprzewodników.

Samsung to nie tylko producent telefonów czy telewizorów – to także największy na świecie producent dynamicznych układów pamięci stosowanych w urządzeniach konsumenckich, takich jak smartfony i komputery.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ZYSK SAMSUNGA SPADŁ O 35 PROCENT

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Więcej dróg i autostrad objętych będzie opłatami - rząd rozpoczął pracę nad nowelizacją odpowiedniego rozporządzenia, które ma być gotowe w trzecim kwartale.

USA

Intel wycofuje się z głośno zapowiadanych inwestycji w Europie. Czy zagrożona może być też fabryka półprzewodników, która miała powstać pod Wrocławiem?

WĘGRY

Ukraina zamknęła tranzyt rosyjskiej ropy przez swoje terytorium. A to oznacza poważny problem dla Węgier, które są uzależnione od surowca dostarczanego przez Łukoil. Wiktor...

INNE

Dziś superkumulacja raportów na amerykańskim rynku akcji. Swoje raporty ogłoszą dziś m.in. Tesla, Microsoft czy Alphabet.