Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

WYNIKI

ZYSK RAINBOW TOURS +678% R/R

Niemal ośmiokrotnym wzrostem zysku netto za ubiegły rok – pochwaliło się po sesji Raibow Tours. I chociaż na razie to dopiero szacunki – to już można powiedzieć, że ubiegły rok by dla spółki – wybitnie dobry.

ZYSK RAINBOW TOURS +678% R/R

Rainbow szacuje, że w 2023 roku skonsolidowany zysk netto wyniósł prawie 174 mln zł wobec nieco ponad 22 mln rok wcześniej. EBITDA wzrosła do prawie 237 mln zł z niecałych 54,5 mln zł w 2022 roku.

Według wstępnych danych przychody grupy wyniosły w 2023 r. prawie 3 mld 300 milionów zł, co oznacza wzrost o 37,6 proc. w ujęciu rocznym.

Ostateczne dane finansowe zostaną przedstawione w raporcie rocznym , którego publikacja została zaplanowana na 19 kwietnia 2024 roku.

A co będzie dalej? Polacy cały czas – realizują marzenia o wakacjach. Jak informowała spółka pod koniec marca, sprzedaż od 1 stycznia do 29 lutego wzrosła – w porównaniu z ubiegłym rokiem o 35 procent. A od początku roku – na giełdzie – Raibow urosło podobnie – o 33,5 procent.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy rozbudowa lotnisk Chopina oraz Modlin ma sens i czy może ona zastąpić powstanie CPK, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem...