Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ZYSK HUUUGE POWYŻEJ PROGNOZ

ZYSK HUUUGE
źródło: Huuuge

Przeceną kursu przyjeli inwestorzy wyniki Huuuge. Kwartalne zyski gamingowej spółki okazały się co prawda lepsze od tych, jakich oczekiwał rynek, niepokoją natomiast spadające przychody.

Zysk netto Huuuge wyniósł w II kw. 21,7 mln USD wobec 8,6 mln USD przed rokiem. Konsensus zakładał 19,6 mln USD zysku. Natomiast przychody grupy przekroczyły 69 mln dolarów, czyli były o 10 mln niższe niż przed rokiem.

CZYTAJ TEŻ: SPADKI NA WALL STREET

Jak napisano w komunikacie Huuge w ciągle zmieniającym się otoczeniu rynkowym nadrzędnym priorytetem operacyjnym spółki jest generowanie gotówki i utrzymanie długowieczności flagowych gier”.

Huuuge to amerykański wydawca gier typu typu free to play, notowany na GPW według licencji stanu Delaware. Akcje spółki zadebiutowały na warszawskim parkiecie w lutym 2021 roku.

ZYSK HUUUGE POWYŻEJ PROGNOZ

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: