Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ZYSK CYFROWEGO POLSATU WYŻSZY OD OCZEKIWAŃ

ZYSK CYFROWEGO POLSATU

Swoje wyniki opublikował dziś Cyfrowy Polsat. Jak wynika z raportu, zysk EBITDA spółki wyniósł w trzecim kwartale 2022 roku 953 mln zł.

W trzecim kwartale zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej Cyfrowego Polsatu sięgnął w trzecim kwartale 236,7 mln zł i był o prawie 19 proc lepszy od oczekiwań analityków ankietowanych przez Polską Agencję Prasową.

CZYTAJ TEŻ: WYNIKI NEWAGU GORSZE NIŻ ROK TEMU

Ponadto w trzecim kwartale spółka rozpoznała zysk ze sprzedaży w wysokości ponad 113 mln zł ze sprzedaży Modivo w porównaniu do ponad 3 miliardów 600 milionów złotych przed rokiem.

Wtedy jednak spółka porządkowała swoje aktywa sprzedając Polkomtel Infrastrukturę czyli spółkę zarządzającą masztami GSM.

Z kolei przychody Cyfrowego Polsatu wyniosły 3 miliardy 200 milionów złotych i były wyższe od oczekiwań rynku o 3 proc.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ZYSK CYFROWEGO POLSATU WYŻSZY OD OCZEKIWAŃ

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Wyniki Banku Millennium powyżej oczekiwań na wszystkich głównych pozycjach. Siódmy największy pod względem aktywów bank w Polsce rozpoczyna sezon wyników na warszawskiej giełdzie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że gospodarka wyraźnie hamuje i co nas czeka w tym roku rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z profesorem Witoldem Orłowskim, głównym doradcą...

GPW

– Wojna na Ukrainie powoduje, że musimy zbroić się jeszcze szybciej, dlatego w tym roku przeznaczymy 4 proc. PKB na wojsko, być może będzie...

GPW

Jutro startuje sezon wynikowy na GPW.

%d bloggers like this: