Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

ZUS PODPOWIE JAK ROZLICZYĆ SKŁADKI

WYŻSZA SKŁADKA ZDROWOTNA
ODDZIAŁ ZUS W WARSZAWIE / FOT. BIZNES24

Uwaga przedsiębiorco! Nie wiesz jak rozliczyć ubiegłoroczne składki zdrowotne? Pomoże Ci w tym Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

ZUS, na wniosek Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, zorganizuje 16.05 webinar o rozliczeniu składki zdrowotnej w programie Płatnik.

Spotkanie odbędzie się w związku z licznymi zgłoszeniami napływającymi do biura Rzecznika MŚP od przedsiębiorców doświadczających problemów technicznych z rocznym rozliczeniem składki na ubezpieczenie zdrowotne.

Podczas spotkania eksperci z centrali ZUS zaprezentują, jak wypełnić dokumenty w programie Płatnik, omówią zagadnienia, z którymi najczęściej zgłaszają się osoby dokonujące rozliczenia oraz postarają się odpowiedzieć na pytania uczestników.

Aby dołączyć do spotkania pt. Roczne rozliczenie składki zdrowotnej w programie Płatnik należy kliknąć w link dostępny na stronie ZUS, nagranie ze spotkania dostępne będzie na stronie ZUS i kanale YouTube.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach i wachlarzu zamówień rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Krzysztofem Kosiorkiem-Sobolewskim, prezesem Zrembu Chojnice.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach Rainbow rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem Szczechurą, prezesem, Rainbow Tours.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach Trakcji rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Jerzym Pazurą, dyrektorem finansowym Trakcji.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach spółki Unibep rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Dariuszem Blocherem, prezesem Unibep s.a.