Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ZNACZNIE WZROSŁY PRZYCHODY ASBISU

Kwietniowe przychody Asbisu wzrosły o blisko 30%.

PRZYCHODY ASBISU
źródło: Asbis

O 28% wzrosły przychody Asbisu w kwietniu – poinformowała spółka. Roczna stopa zwrotu na akcjach sięga już 140%.

Szacunkowe skonsolidowane przychody Asbisu za czwarty miesiąc roku wyniosły ok. 183 mln USD, co oznacza wzrost o niemal 30%. Jak podano w komunikacie spółki, liderami wśród rynków, na których działa spółka były niezmiennie Kazachstan, Ukraina, Słowacja oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie. Natomiast najlepiej sprzedającymi się kategoriami produktów w kwietniu były: smartfony, procesory, laptopy oraz akcesoria do nich.

CZYTAJ TEŻ: GORSZE WYNIKI LUBAWY

Asbis Enterprises jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów branży informatycznej na rynkach wschodzących Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W ubiegłym roku skonsolidowane przychody Asbisu wyniosły 2,69 mld USD.

ZNACZNIE WZROSŁY PRZYCHODY ASBISU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: