Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

UE

ZIOBRO: W UNII NIE ZA WSZELKĄ CENĘ

Polska nieczekiwanie wylądowała dziś po południu na czołówkach światowych mediów finansowych – po tym jak Zbigniew Ziobro ogłosił w wywiadzie dla Rzeczpospolitej, że Polska powinna być w Unii Europejskiej, ale nie za wszelką cenę.

ZIOBRO: W UNII NIE ZA WSZELKĄ CENĘ

Wypowiedź Zbigniewa Ziobry cytuje na swojej pierwszej stronie m.in. Financial Times, Reuters, BBC, czy Politico. Ziobro w rozmowie z Rzeczpospolitą m.in. kwestionuje korzyści, które Polska odnosi z obecności w Unii Europejskiej mówiąc, że leżą one głównie po stronie Zachodniej Europy. Ziobro zastrzega, że mówiąc o Unii – „tak, ale nie za wszelką cenę” – wypowiada się wyłącznie w imieniu swojej partii, a nie koalicji rządzącej Polską.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ZIOBRO: W UNII NIE ZA WSZELKĄ CENĘ

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

UE

W czwartek w Brukseli minister ds. europejskich Szymon Szynkowski vel Sęk spotka się z Didierem Reyndersem, unijnym komisarzem ds. sprawiedliwości. Taką informację podała wieczorem...

BIZNES I POLITYKA

6 października Unia Europejska przyjęła ósmy pakiet sankcji wobec Rosji w z związku z nielegalną aneksją okupowanych obwodów w Ukrainie a już dziś rozpatrzy...

UE

Jedna ładowarka do wszystkiego - do końca 2014 roku w Europie będzie tylko port USB-C.

UE

Europejski Bank Centralny zdecydował o podniesieniu stóp procentowych o 75 punktów bazowych. To decyzja oczekiwana przez rynek i największa w historii EBC.

%d bloggers like this: