Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ZENERIS W DRODZE NA NEWCONNECT

Dostawca usług z zakresu instalacji fotowoltaicznych i hydroenergetycznych dla klientów biznesowych, Zeneris Projekty zadebiutuje w środę, 24 listopada na NewConnect. firma będzie 28 tegorocznym debiutantem na tym rynku oraz 377 spółką obecna na alternatywnym rynku notowań.

ZENERIS W DRODZE NA NEWCONNECT

Zeneris Projekty działa na rynku fotowoltaiki i hydroenergetyki od 14 lat. Dostarcza usługi i realizuje inwestycje z zakresu odnawialnych źródeł energii dla samorządów, gospodarstw rolnych, przemysłu i firm. Spółka ma także w ofercie usługę projektowania i budowy magazynów energii.

Spółka nastawiona jest przede wszystkim na współpracę z dużymi podmiotami biznesowymi i samorządami. Zrealizowała już ok. 300 projektów w sektorze OZE. Oferuje kompleksową usługę realizacji inwestycji od audytu energetycznego, poprzez projekt, realizację i wsparcie w pozyskaniu finansowania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Warszawska giełda zamyka przejęcie parkietu w Armenii. Kierowana przez Marka Dietla spółka poinformowała dziś, że za 9,6 miliona złotych kupiła własnie 65 procent akcji...

RYNKI

Chcesz dywidendę z CD Projekt? Na decyzję masz mało czasu, bo trzeba ją podjąć najpóźniej w czwartek.

POLSKA

Spadkowy debiut Games Box na NewConnect.

POLSKA

Akcjonariusze bez dywidendy z PGE.

%d bloggers like this: