Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ZENERIS W DRODZE NA NEWCONNECT

Dostawca usług z zakresu instalacji fotowoltaicznych i hydroenergetycznych dla klientów biznesowych, Zeneris Projekty zadebiutuje w środę, 24 listopada na NewConnect. firma będzie 28 tegorocznym debiutantem na tym rynku oraz 377 spółką obecna na alternatywnym rynku notowań.

Zeneris Projekty działa na rynku fotowoltaiki i hydroenergetyki od 14 lat. Dostarcza usługi i realizuje inwestycje z zakresu odnawialnych źródeł energii dla samorządów, gospodarstw rolnych, przemysłu i firm. Spółka ma także w ofercie usługę projektowania i budowy magazynów energii.

Spółka nastawiona jest przede wszystkim na współpracę z dużymi podmiotami biznesowymi i samorządami. Zrealizowała już ok. 300 projektów w sektorze OZE. Oferuje kompleksową usługę realizacji inwestycji od audytu energetycznego, poprzez projekt, realizację i wsparcie w pozyskaniu finansowania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Po wypłaszczeniu liczby zakażeń - teraz wypłaszcza się liczba zgonów. Wyliczenia BIZNES24 na podstawie danych Ministerstwa Zdrowia coraz wyraźniej pokazują, że szczyt IV fali...

GPW

Kolejny spadkowy debiut na warszawskim parkiecie. Kurs akcji producenta gier Asmodev spadł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 33%.

KREDYTY

1/4 dla klienta, 3/4 dla mBanku. Tak podział korzyści z zaproponowanych przez mBank klientom ugód frankowych widzi prawnik, mec. Tomasz Konieczny.

OTOCZENIE MAKRO

Październikowe zamówienia w niemieckim przemyśle ze sporym spadkiem. To kolejne dane pokazujące, że gospodarka przeżywa problemy.