Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ZASKAKUJĄCE WYNIKI CD PROJEKT

WYNIKI CD PROJEKT
źródło: CD Projekt

CD Projekt, czyli największy producent gier wypracował w trzecim kwartale wyniki lepsze niż rok termu i dodatkowo przebił oczekiwania analityków. Sprzedaż dodatku „Phantom Liberty” sięgnęła niemal 4 i pół mln sztuk.

CZYTAJ TEŻ: STRATA BIG CHEESE STUDIO

442 i pół mln zł przychodów wypracował CD Projekt, to o 80% więcej, niż rok temu. Zysk netto również poszybował o ponad 105% do 209 mln zł.

EBITDA wzrosła o 90% do 283 mln zł. Spółka zarówno pod względem przychodów jak i zysków przebiła oczekiwania analityków.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ZASKAKUJĄCE WYNIKI CD PROJEKT

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O najnowszych danych dotyczących polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Witoldem Orłowskim, gł. doradcą w PwC.

GPW

Wywiad z prezesem Grupy Azoty - ale bez najważniejszych pytań. Rzeczpospolita publikuje dziś odpowiedzi Huberta Kamoli, od niedawna prezesa Grupy Azoty, na pytania głównie...

USA

Przenosimy się za ocean gdzie trwa sezon wynikowy na Wall Street. Dzisiaj raportem za drugi kwartał pochwalił się US Bancorp, które wyglądają mizernie na...