Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

ZARZĄD PARP ODWOŁANY

Trwa kadrowa miotła w państwowych instytucjach. Minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz odwołała zarząd Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

ZARZĄD PARP ODWOŁANY
XR

Pełniącą obowiązki prezesa PARP do czasu wyłonienia kandydata na to stanowisko na zasadzie konkursu będzie Joanna Zębaczyńska-Świątek, która dotychczas pełniła funkcję dyrektor departamentu koordynacji i wdrażania programów w PARP.

Przy okazji odwołania zarządu PARP Pełczyńska-Nałęcz zapewniła, że kwestia finansowania projektów z zablokowanych z powodu stwierdzonych przez UE naruszeń praworządności funduszy unijnych to kwestia paru miesięcy ze względu na procedury.

Przypomnijmy, że celem działania Agencji jest między innymi realizacja programów rozwoju gospodarki, wspierających działalność innowacyjną i badawczą małych i średnich przedsiębiorstw.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Nie tylko Donald Trump uważa, że FED nie powinien obniżać kosztu pieniądza w tym roku. Podobnego zdania jest także Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy i są one znacznie gorsze od oczekiwań analityków.

INNE

Tym razem Europejski Bank Centralny postanowił pozostawić stopy procentowe w eurolandzie na niezmienionym poziomie czyli w przypadku stopy refinansowej na poziomie 4.25% a stopę...