Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

RYNKI

ZAORSKI SPRZEDAJE UDZIAŁY W APARTAMENCIE. „TEN WIDOK JEST ZBYT PIĘKNY DLA JEDNEGO ZBLAZOWANEGO SPEKULANTA”

Kupił za 23 milionych złotych, planuje sprzedać za 100 milionów. Rafał Zaorski, jeden z najbardziej znanych inwestorów giełdowych w Polsce i jeden z nielicznych, którzy nie boją się ujawniać jakie pozycje zajmują na rynku – sprzedaje współudział w swoim apartamencie w wieżowcu Złota 44. Jeśli mu się uda – w ciągu roku osiągnie 400-procentowy zysk.

ZAORSKI SPRZEDAJE UDZIAŁY W APARTAMENCIE

Zaorski w Boże Narodzenie ogłosił w mediach społecznościowych, że zamierza sprzedać 20 tysięcy udziałów w swoim apartamencie, uchodzącym za najdroższe mieszkanie w Polsce. 1 udział kosztować ma 5 tysięcy złotych, lub ich równowartość w emitowanych przez Zaorskiego tokenach, albo NFT.

TEN WIDOK JEST ZBYT PIĘKNY DLA JEDNEGO ZBLAZOWANEGO SPEKULANTA

Strona epickiflip.pl

Choć wokół informacji o sprzedaży mnóstwo jest krypto-otoczki – sama współwłasność ma być jak najbardziej tradycyjna. Rafał Zaorski twierdzi, że dorobi do apartamentu 20 tysięcy kluczy i każdego ze współwłaścicieli wpisze do księgi wieczystej. Taksa notarialna i wpis w przypadku transakcji o wartości 5 tysiecy złotych nie są wysokie – wynoszą w sumie około 200 złotych.

Oferta złożona przez Rafała Zaorskiego w Internecie jest warunkowa – dojdzie do skutku, jeśli zbierze się co najmniej 10 tysięcy zapisów. W tej chwili strona na której można znaleźć ogłoszenie pokazuje prawie 4 tysiące zapisów – ale mało prawdopodobne, żeby wśród osób, które wypełniły kwestionariusz nie było takich, którzy zrobili „dla beki” – czyli dla zabawy.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rosnącym Bitcoinie i przebiciu bariery 50 000 dolarów rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Pawłem Karczewskim, prezesem zarządu Superfund TFI.

KRYPTO

Komisja Nadzoru Finansowego od 30 grudnia 2024 r. (z wyjątkami) ma dostać uprawnienia do nadzoru rynku kryptoaktywów, co wynikać będzie z implementacji unijnego rozporządzenia....

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O ETF na Bitcoina rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Danielem Kosteckim, gł. analitykiem rynku CMC Markets.

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.