Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES24

USA

ZABÓJCA FACEBOOKA Z PIERWSZYM KWARTALNYM ZYSKIEM. SNAPCHAT DROŻEJE

Pierwszy kwartalny zysk właściciela serwisu Snapchat – po 10 latach istnienia. Snap to jeden z zabójców Facebooka. Kurs Snapa w handlu posesyjnym wzrósł o 60 proc – z 25 do 38 dolarów.

SNAPCHAT WYNIKI

Spory wzrost jak na fakt, że Snap zarobił 22 centy na akcję. Ale wreszcie zarobił i to dwa razy więcej, niż spodziewali się analitycy.
Snapchat miał w czwartym kwartale średnie prawie 320 milionów użytkowników dziennie. Dla porówania – Facebook prawie 2 miliardy.

Snapchat to komunikator internetowy o wyjątkowo burzliwej historii. To Snapchat wymyślił w 2011 roku przesyłane między użytkownikami filmiki o ograniczonej długości. Ale po początkowych sukcesach – usługa popadła w marazm, a jej pomysł na krótkie filmy wykorzystał Instagram po tym, jak został kupiony przez Facebooka. Nieoczekiwanie w okolicach 2018 roku Snapchat zaczął odzyskiwać popularność i to wśród użytkowników, z którymi Facebook ma największy problem – czyli nastolatków.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ZABÓJCA FACEBOOKA Z PIERWSZYM KWARTALNYM ZYSKIEM. SNAPCHAT DROŻEJE

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Ogromne zyski Sunex - wyższe o ponad 450% r/r.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jakie skutki może mieć zapowiadany nowy podatek i jak wpłynie na kondycję polskich przedsiębiorstw brak pieniędzy z KPO rozmawiała Natalia Gorzelnik z...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach Lubawy rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Marcinem Kubicą, prezesem Lubawa s.a.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Słabną nastroje w polskiej gospodarce. O tym rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Dariuszem Blocherem, członkiem rady nadzorczej Budimex s.a.

Copyright © 2021-2022 BIZNES24 sp. z o.o.

%d bloggers like this: