Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FINANSE OSOBISTE

ŻABKOWICZE NIE POZOSTANĄ Z DŁUGAMI

Właściciel sieci sklepów Żabka wychodzi z propozycją masowego ubezpieczenia swoich franczyzobiorców od ryzyka ekonomicznego jakim jest bankructwo. Ubezpieczenie będzie oferowane przez grupę PZU.

ŻABKOWICZE NIE POZOSTANĄ Z DŁUGAMI

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych PZUW, należąca do grupy PZU ubezpieczy 6000 franczyzobiorców Żabki tw. „polisą na biznes”. Ubezpieczenie zapewni ochronę finansową w przypadku niewypłacalności po zamknięciu mikro przedsiębiorstwa, a jej rata będzie kosztowała kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

CZYTAJ TEŻ: MILION OSÓB NA KWARANTANNIE. WIĘCEJ, NIŻ NA BEZROBOCIU

Już od dłuższego czasu rynek oczekiwał takiego ruchu z strony rynku ubezpieczeń, pozwoli to na ewentualne powinięcie nogi w prowadzeniu działalności gospodarczej szczególnie w pierwszym roku, kiedy to ryzyko upadłości i pozostania z długami jest największe. Żabka będzie pierwszą siecią mikro sklepów spożywczych, które obejmie polisa, na podobne rozwiązanie czkają franczyzobiorcy sieci sklepów tj. Carrefour Express, Topaz lub Spar.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ŻABKOWICZE NIE POZOSTANĄ Z DŁUGAMI

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach PZU w trzecim kwartale rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Tomaszem Kulikiem, członkiem zarządu PZU S.A.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

%d bloggers like this: