Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

WZROSTY NA WALL STREET

WZROSTY NA WALL STREET
foto: pixabay.com

Z kalendarza makro dziś późnym wieczorem w Stanach opublikowane będzie sprawozdanie z realizacji budżetu, ale to wydarzenie nie powinno mieć wpływu na rynki akcji. A te zakończyły ubiegły tydzień wzrostami.

W ceremonii zamknięcia handlu wzięli udział przedstawiciele Bank of New York Mellon, którzy już 239 raz prezentowali się podczas cyklicznego dnia inwestora.

CZYTAJ TEŻ: USTAWA SLIM VAT 3 PODPISANA

A w handlu wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka Salesforce, która zyskała 2.76%. Najsłabiej wypadła spółka Dow, która spadła 1.97%.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka Match Group, która zyskała 6,50%. Największe straty zanotowała spłółka DISH Network, która była pod kreską 11.84%.

Zgodnie z narzędziem Fedwatch, analitycy dają 72% szans na to, że amerykański bank centralny utrzyma stopy procentowe w obecnym przedziale.

WZROSTY NA WALL STREET

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: