Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

WZRÓSŁ ZYSK DOM DEVELOPMENT

WYNIKI DOM DEVELOPMENT

Z początkiem roku Dom Development poprawił zysk, który wzrósł w ujęciu rocznym o 12% do niemal 159 mln złotych. Jednak to wciąż 6% poniżej zakładanych prognoz.

Przychody dewelopera zwiększyły się o 13 proc. do 822 mln zł, podobnie jak EBITDA, która wyniosła 201,7 mlln zł.

W I kwartale grupa sprzedała netto 914 lokali (+21 proc. r/r), a na koniec kwartału miała w ofercie ponad 2,3 tys. lokali.

CZYTAJ TEŻ: SILNE WZROSTY NA WALL STREET

Jak zauważył założyciel i prezes spółki, Jarosław Szanajca, poprawiają się nastroje konsumenckie wśród potencjalnych klientów co w połączeniu ze stabilizacją cen materiałów i usług wykończeniowych pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Wczoraj na zamknięciu w Warszawie Dom Development drożał o 1.3%.

WZRÓSŁ ZYSK DOM DEVELOPMENT

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: