Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

CENY

WYŻSZE CENY ZA PRZEJAZD A2

PRZEJAZD A2
foto: pixabay.com

Uwaga kierowcy i przedsiębiorcy. Korzystający z autostrady A2 muszą się liczyć od dziś z nowymi, wyższymi opłatami za przejazd na trasie Nowy Tomyśl – Konin (Wielkopolskie). Opłata za przejazd odcinkiem autostrady A2 Świecko – Nowy Tomyśl pozostaje bez zmian.

CZYTAJ TEŻ: RZĄD: NIE DLA UKRAIŃSKIEGO ZBOŻA

Za przejazd 150-kilometrowego odcinek samochodem osobowym zapłacimy 30 zł, czyli o 2 zł więcej niż dotychczas. Wyższe podwyżki czekają na właścicieli ciężarówek. Za pojazdy o trzech osiach trzeba zapłacić już 72 zł. Natomiast za przejazd pojazdem o więcej niż trzech osiach oraz o trzech osiach z przyczepami opłata wyniesie 109 zł.

To już druga w tym roku podwyżka opłat na A2.

Rzeczniczka spółki Autostrada Wielkopolska poinfomrowała, że zmiana cen związana jest z „utrzymującą się presją inflacyjną oraz wysokimi stopami procentowymi, które to elementy wpływają na wzrost kosztów utrzymania autostrady”.

WYŻSZE CENY ZA PRZEJAZD A2

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: