Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

WYSTRZAŁ NOTOWAŃ 11 BIT

Czy będzie długo wyczekiwany sukces polskiego gamedevu czy też kontynuacja flagowej gry od 11 bit studios powtórzy porażki ostatnich tytułów polskich producentów?

WYSTRZAŁ NOTOWAŃ 11 BIT

W sukces gry Frostpunk2 wierzą na pewno analitycy domu maklerskiego BDM. W dzisiejszej rekomendacji zalecają kupno akcji 11 bit studios a cenę docelową ustawili na 808 zł, czyli o prawie 50 proc. wyżej niż na wczorajszym zamknięciu notowań. W odpowiedzi na rekomendację kurs akcji warszawskiego studia wrósł dzisiaj o ponad 8 i poł proc.

Czy oczekiwania analityków i inwestorów się sprawdzą przekonamy się w najbliższych miesiącach – premiera Frostpunka2 na komputery PC ma mieć miejsce w pierwszej połowie tego roku a gra ma być dostępna w ramach subskrypcji Game Pass oferowanej przez Microsoft.

Pierwsza część Frostpunka sprzedała się w liczbie ponad 4 mln egzemplarzy.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

HANDEL

Konsumpcja w Polsce znacznie wzrosła w styczniu.

GPW

Prawie dwukrotnie wzrósł kwartalny zysk Pekao SA. Drugi największy w naszym kraju bank chce też wypłacić rekordową dywidendę. Zysk netto Pekao SA w ostatnim...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.