Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

WYSTRZAŁ NOTOWAŃ 11 BIT

Czy będzie długo wyczekiwany sukces polskiego gamedevu czy też kontynuacja flagowej gry od 11 bit studios powtórzy porażki ostatnich tytułów polskich producentów?

STRATA 11 BIT STUDIOS

W sukces gry Frostpunk2 wierzą na pewno analitycy domu maklerskiego BDM. W dzisiejszej rekomendacji zalecają kupno akcji 11 bit studios a cenę docelową ustawili na 808 zł, czyli o prawie 50 proc. wyżej niż na wczorajszym zamknięciu notowań. W odpowiedzi na rekomendację kurs akcji warszawskiego studia wrósł dzisiaj o ponad 8 i poł proc.

Czy oczekiwania analityków i inwestorów się sprawdzą przekonamy się w najbliższych miesiącach – premiera Frostpunka2 na komputery PC ma mieć miejsce w pierwszej połowie tego roku a gra ma być dostępna w ramach subskrypcji Game Pass oferowanej przez Microsoft.

Pierwsza część Frostpunka sprzedała się w liczbie ponad 4 mln egzemplarzy.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O planowanych dopłatach do zakupu samochodów elektrycznych w tym również używanych, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Maciejem Gisem z Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co zmieni reforma rynku bilansującego i jak może poprawić wyceny energii elektrycznej, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Maciejem Wapińskim z PSE

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym ile kosztuje utrzymanie Spodka i jakie są koszty największych konferencji rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Wojciechem Kuśpikiem, prezesem Polskiego Towarzystwa Wspierania...

INNE

Gdański port unieważnił postępowanie na hub w którym ma przeładowywane być m.in zboże. Spółka nie podała przyczyn anulowania postępowania.