Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

WYNIKI STS HOLDING GORSZE OD CZEKIWAŃ

WYKUP AKCJI STS

Gorszymi od oczekiwań rynku, ale lepszymi niż rok temu wynikami za drugi kwartał pochwaliła się bukmacherska firma STS Holding.

Zysk netto firmy wyniósł 44 mln zł – był co prawda ponad dwa razy lepszy niż przed rokiem, ale rynek oczekiwał wyniku o 20 proc. lepszego.

CZYTAJ TEŻ: NIEUDANY DEBIUT DEMOLISH GAMES

Z kolei kwartalne przychody STS wzrosły o ponad 20 proc. do 146 mln zł, okazały się jednak nieco niższe od prognoz.

Sam STS, jedna z największych rodzimych firm bukmacherskich wkrótce prawdopodobnie zniknie z warszawskiego parkietu. W lipcu brytyjski Entain Holdings ogłosił wezwanie na wszystkie akcje polskiej firmy. Po rozliczeniu transakcji ma już grubo ponad 95 proc. akcji STS niezbędnych do ściągnięcia firmy z GPW.

WYNIKI STS HOLDING GORSZE OD CZEKIWAŃ

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

USA

Amerykańska gospodarka ma się jeszcze lepiej niż przewidywał rynek. W 3 kwartale tego roku PKB tego kraju w ujęciu annualizowanym wzrosło aż o 5.2%.

%d bloggers like this: