Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

WYNIKI IBM LEPSZE OD OCZEKIWAŃ

WYNIKI IBM

IBM pokazał wyniki lepsze od oczekiwań i w handlu posesyjnym akcje spółki zdrożały o ponad 8 proc. Zysk IBM na akcję wyniósł w czwartym kwartale 3 dolary 87 centów.Ryne spodziewał się wyniku o 9 centów gorszego.

Z kolei przychody koncernu wzrosły rok do roku o 4 proc., do 17 mld 380 mln dolarów – rynek spodziewał się wyniku na poziomie 17 mld 300 mln dolarów.

CZYTAJ TEŻ: MOŻLIWE PROBLEMY TESLI

Spółka zanotowała lepsze od oczekiwań wyniki, ale jej dyrektor finansowy James Kavanaugh powiedział w telewizji CNBC, że IBM mierzył się z bardzo wymagającym, niepewnym i zmiennym otoczeniem makroekonomicznym.

IBM prognozuje, że w tym roku jego przychody wzrosną od 4 do 6 proc.

Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

WYNIKI IBM LEPSZE OD OCZEKIWAŃ

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

USA

Wygrana Donalda Trumpa może oznaczać rewolucję na Wall Street. Kandydat do fotelu prezydenta USA zapowiada zniesienie części przepisów, które zostały uchwalone po kryzysie bankowym...

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.