Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GIEŁDA

WYNIKI CD PROJEKTU POWYŻEJ KONSENSUSU

WSTĘPNA UGODA CD PROJEKT
źrodło: CD Projekt

CD Projekt pokazał wyniki za drugi kwartał i przebił oczekiwania analityków. Jednak zaprezentowane liczby są grosze od tego co spółka pokazała rok temu. Nie da się ukryć, że CD Projekt przygotowuje się do najważniejszego dla siebie wydarzenia, czyli wrześniowej premiery Phantom Liberty.

Z opublikowanego raportu wynika, że spółka w drugim kwartale wypracowała prawie 22 mln zł zysku netto i ponad 52 mln zysku EBITDA.
Wyniki te są nieznacznie lepsze od oczekiwań rynków, które obstawiały zysk netto spółki na poziomie prawie 21 mln zł i EBITDA w wysokości niecałych 47 mln zł.

W całym pierwszym półroczu przychody spółki wyniosły ponad 325 mln zł. W tym czasie spółka zarobiła na czysto ponad 91 mln zł.

Publikacja wyników odbyła się w przededniu największego tegorocznego wydarzania dla spółki czyli premiery Phantom Liberty. Wydarzenie to zaplanowano na 26 września.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: