Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

WPIS DO KRS TYLKO PRZEZ INTERNET. 1 LIPCA RUSZA ELEKTRONICZNY KRS

Od jutra koniec z papierowymi wnioskami o wpis do krajowego rejestru sądowego. Dokumenty złożymy wyłącznie przez Internet. Rusza elektroniczny KRS.

WPIS DO KRS TYLKO PRZEZ INTERNET. 1 LIPCA RUSZA ELEKTRONICZNY KRS

Przedsiębiorcy wszystkie wnioski złożą za pośrednictwem portalu Rejestrów Sądowych, w którym znajdują się specjalne formularze. Elektroniczne wnioski będzie można składać wraz z dokumentami od notariusza, radcy prawnego czy adwokata. W systemie teleinformatycznym będzie można także złożyć inne konieczne dokumenty dotyczące danej sprawy. Cała korespondencja z sądem będzie odbywać się wyłącznie drogą elektroniczną.

CZYTAJ TEŻ: INFLACJA W POLSCE ZNOWU ROŚNIE


Po 1 lipca wnioski złożone w formie papierowej będą odsyłane.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Największy detalista w USA - Walmart chce rozwijać sprzedaż online i planuje budowę 4 magazynów z nowoczesnymi technologiami. Spółka chce w ten sposób szybciej...

PODATKI

Już od dziś kolejna grupa przedsiębiorców jest zobowiązana do wymiany tradycyjnych kas fiskalnych na kasy online. Od początku bieżącego roku kasy online funkcjonują już...

NIERUCHOMOŚCI

Od 1 lipca wniosek o pozwolenie na budowę będzie można złożyć przez Internet za pośrednictwem portalu e-budownictwo - poinformował w poniedziałek wicepremier Jarosław Gowin.