Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES24

POLSKA

WP INWESTUJE 20 MLN ZŁ W RESTAUMATIC

Wirtualna Polska inwestuje w Restaumatic i podpisała już w tej sprawie umowę. Wartość inwestycji to prawie 20 milionów złotych.

WP INWESTUJE 20 MLN ZŁ W RESTAUMATIC

Restaumatic , z którego korzystała obecnie niespełna 5 tys. restauratorów to system obsługi zamówień, sprzedaży i zarządzania restauracjami, który działa w tzw. modelu SaaS czyli Software as a Service.
Jest to oprogramowanie w chmurze, w którym dostawca rozwija aplikacje i automatycznie je aktualizuje. Działa w systemie abonamentowym. Zgodnie z umową inwestycyjną Wirtualna Polska uzyska pośrednio mniejszościowy udział w spółce Restaumatic poprzez przystąpienie do funduszu celowego Supercharge Capital. Warunkiem dokonania Inwestycji jest uzyskanie zgody Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na dokonanie koncentracji poprzez utworzenie Funduszu, jako wspólnego przedsiębiorcy.

WP INWESTUJE 20 MLN ZŁ W RESTAUMATIC

Łączna kwota deklarowanego wkładu Wirtualnej polski wnoszonego do Funduszu wyniesie ok. 19,8 mln PLN, co będzie odpowiadało 69 % wkładów kapitałowych Funduszu.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Wirtualna Polska opublikowała raport półroczny za pierwsze 6 miesięcy tego roku. W nim znaczący wzrost przychodów w segmencie online a w szczególności ze stron...

Copyright © 2021-2022 BIZNES24 sp. z o.o.

%d bloggers like this: