Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

WITTCHEN ZWIĘKSZYŁ PRZYCHODY W III KWARTALE

WITTCHEN
źródło: Wittchen

Wzrost przychodów Wittchena, ale efektu szminki nie widać. Spółka poinformowała, że w III kwartale miała 128.5 miliona złotych przychodów – czyli o 9% więcej, niż przed rokiem.

Narastająco, od początku roku – największy polski producent galanterii skórzanej zebrał z rynku 335 milionów złotych, czyli o prawie 1/4 więcej, niż w tym samym czasie poprzedniego roku. Około 90 procent przychodów spółki pochodzi z segmentu detalicznego – co okazało się dla Wittchena korzystną sytuacją, bo przychody w tej części wzrosły od początku roku o 26 procent. Wzrost w części B2B był zdecydowanie niższy – piętnastoprocentowy – a w III kwartale spadł do mizernych dwóch procent.

WITTCHEN ZWIĘKSZYŁ PRZYCHODY W III KWARTALE

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: