Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

WITTCHEN ZE SPADKIEM PRZYCHODÓW

Wittchen szacuje, że w czwartym kwartale miał ponad 132 ml zł przychodów. Wynik ten jest groszy o 3 proc. od tego co spółka raportowała za ten sam okres dwa lata temu.

WITTCHEN ZE SPADKIEM PRZYCHODÓW
źródło: Wittchen

Czwarty kwartał do dla spółek zajmujących się produkcją galanterii skórzanej to przeważnie jest okresem żniw. Tymczasem dane, które opublikował Wittchen nie porywają.

Sprzedaż segmencie detalicznym wzrosła tylko o 1 proc. rok do roku i wyniosła nieco ponad 115 mln zł. Z kolei sprzedaż w segmencie B2B spadła o prawie 6 mln zł rok do roku i wyniosła 17 mln zł.

Winna takim wynikom spółki jest pogoda.
Cytowany w raporcie spółki Jędrzej Wittchen powiedział, że przychodach ostatniego kwartału 2023 roku negatywnie zaważył ciepły październik, gdy klienci ostrożnie podchodzili do zakupów jesienno-zimowej kolekcji odzieży i obuwia.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Prawie dwukrotnie wzrósł kwartalny zysk Pekao SA. Drugi największy w naszym kraju bank chce też wypłacić rekordową dywidendę. Zysk netto Pekao SA w ostatnim...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.

USA

Nvidia znowu to zrobiła. Amerykański producent kart graficznych i półprzewodników wykorzystywanych ostatnio do rozwoju sztucznej inteligencji ponownie przebił rynkowe oczekiwania. Już teraz Nvidia określana...