Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GIEŁDA

WITTCHEN Z 43% WZROSTEM PRZYCHODÓW ROK DO ROKU

WITTCHEN
źródło: Wittchen

Wittchen chwali się wzrostem przychodów i dwukrotnie większym zyskiem.

Spółka pokazała dobre dane za pierwszy kwartał tego roku. Wynika z nich, że od stycznia do marca Wittchen zarobił ponad 10 mln zł co jest wynikiem o 103 proc. lepszym od analogicznego okresu roku ubiegłego, ale gorszym od konsensusu. Analitycy liczyli bowiem, ze zysk spółki wyniesie aż 13 mln zł.

Przychody Wittchena wyniosły ponad 96 mln zł i były wyższe o 43 proc. rok do roku. Co ciekawe, za ponad 50 proc. przychodów spółki odpowiadał kanał online.

W tym roku spółka planuje przeprowadzić inwestycje o wartości przekraczającej 15 mln zł. Najwięcej z tej kwoty, bo aż 11 mln zł Wittchen wyda na wyposażenie nowych i modernizację istniejących już salonów. Ponad 4 mln zł spółka zainwestuje w rozwój e-commerce.

CZYTAJ TEŻ: WITTCHEN PODWOIŁ ZYSK I ZWIĘKSZYŁ PRZYCHÓD Z E-COMMERCE (ROZMOWA)

WITTCHEN Z 43% WZROSTEM PRZYCHODÓW ROK DO ROKU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d