Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

WIECEJ KLASYKI W APPLE MUSIC

Apple przejmuje serwis Primephonic, który streamuje muzykę klasyczną.
Wartość transakcji nie została ujawniona.

WIECEJ KLASYKI W APPLE MUSIC

Abonenci Apple Music będą mieli dostęp do serwisu Primephonic, który umożliwia wyszukiwanie utworów, przeglądanie ich i odtwarzanie. „Wspólnie wprowadzamy do Apple Music nowe, wspaniałe funkcje muzyki klasycznej, a w niedalekiej przyszłości zapewnimy dedykowane doznania muzyki klasycznej, które będą naprawdę najlepsze na świecie” – tak przejęcie Primephonic – komentował wiceprezes Apple Music and Beats Oliver Schusser.

Przejęty przez Apple’a serwis muzyki klasycznej nie jest już dostępny dla nowych subskrybentów, a od 7 września będzie działał w trybie offline. W przyszłym roku Apple Music planuje uruchomić aplikację dedykowaną do muzyki klasycznej. Do tego momentu, abonenci Primephonic będą mieli bezpłatny półroczny dostęp do serwisu.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

WIECEJ KLASYKI W APPLE MUSIC

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

UE

Unia Europejska zdecydowała, że Apple musi dostosować ładowarki w swoich urządzeniach mobilnych.

UE

Apple na celowniku KE za ograniczenie dostępu do technologii i usług, które umożliwiają płatności bezpośrednio z iPhone'ów.

ŚWIAT

Pozytywnie wynikami zaskoczył Apple. Producent Maców i iPhonów zarobił w pierwszym kwartale 2022 roku 25 mld dolarów, o blisko 6 proc. więcej niż przed...

USA

Apple między październikiem a listopadem sprzedał towary i usługi za prawie 124 miliardy dolarów. To wynik na poziomie Amazona, czyli drugiego po Wallmarcie największego...

%d bloggers like this: