Connect with us

Hi, what are you looking for?

FIRMA

WIECEJ KLASYKI W APPLE MUSIC

Apple przejmuje serwis Primephonic, który streamuje muzykę klasyczną.
Wartość transakcji nie została ujawniona.

Abonenci Apple Music będą mieli dostęp do serwisu Primephonic, który umożliwia wyszukiwanie utworów, przeglądanie ich i odtwarzanie. „Wspólnie wprowadzamy do Apple Music nowe, wspaniałe funkcje muzyki klasycznej, a w niedalekiej przyszłości zapewnimy dedykowane doznania muzyki klasycznej, które będą naprawdę najlepsze na świecie” – tak przejęcie Primephonic – komentował wiceprezes Apple Music and Beats Oliver Schusser.

Przejęty przez Apple’a serwis muzyki klasycznej nie jest już dostępny dla nowych subskrybentów, a od 7 września będzie działał w trybie offline. W przyszłym roku Apple Music planuje uruchomić aplikację dedykowaną do muzyki klasycznej. Do tego momentu, abonenci Primephonic będą mieli bezpłatny półroczny dostęp do serwisu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

RYNKI

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

GPW

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.