Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

WIECEJ KLASYKI W APPLE MUSIC

Apple przejmuje serwis Primephonic, który streamuje muzykę klasyczną.
Wartość transakcji nie została ujawniona.

WIECEJ KLASYKI W APPLE MUSIC

Abonenci Apple Music będą mieli dostęp do serwisu Primephonic, który umożliwia wyszukiwanie utworów, przeglądanie ich i odtwarzanie. „Wspólnie wprowadzamy do Apple Music nowe, wspaniałe funkcje muzyki klasycznej, a w niedalekiej przyszłości zapewnimy dedykowane doznania muzyki klasycznej, które będą naprawdę najlepsze na świecie” – tak przejęcie Primephonic – komentował wiceprezes Apple Music and Beats Oliver Schusser.

Przejęty przez Apple’a serwis muzyki klasycznej nie jest już dostępny dla nowych subskrybentów, a od 7 września będzie działał w trybie offline. W przyszłym roku Apple Music planuje uruchomić aplikację dedykowaną do muzyki klasycznej. Do tego momentu, abonenci Primephonic będą mieli bezpłatny półroczny dostęp do serwisu.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...