Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

WIARA W OBNIŻKI STÓP NAPĘDZA HANDEL W USA

WALL STREET OCZEKUJE OBNIŻEK

Stratedzy HSBC doradzają przeważanie akcji wierząc w nadchodzące obniżki stóp w Stanach. Piątek był kolejnym dniem wzrostów na amerykańskiej giełdzie.

Gośćmi zamknięcia nowojorskiej giełdy byli przedstawiciele The 92nd Street Y, czyli centrum kulturalnego na Upper East Side.

CZYTAJ TEŻ: WKRÓTCE NASTĘPCA KREDYTU NA 2% (ROZMOWA)

Wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka Boeing, która zyskała 0.64%. Najsłabiej wypadła spółka Nike, która spadła 7% po tym, jak prognoza wyników nieznacznie spadła w pierwszej połowie roku obrotowego, przyćmiewając rekordowe zyski za ostatni kwartał.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka FedEx, która zyskała 7.35% po przekroczeniu szacunków zysków, w związku z poprawą efektywności. Konkurent United Parcel Service wzrósł o 0.5%. Największe straty zanotowała spółka Lululemon Athletica, która była pod kreską 15.80% po tym, jak zaoferował rozczarowujące perspektywy sprzedaży i zysków.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

WIARA W OBNIŻKI STÓP NAPĘDZA HANDEL W USA

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Ceny żywności znowu wzrosną - uważają analitycy.

USA

W tym tygodniu inwestorzy czekają przede wszystkim na piątkowy raport o wydatkach gospodarstw domowych. To ten dokument ma kluczowe znaczenie dla decyzji Rezerwy Federalnej...

USA

W tym tygodniu amerykańscy inwestorzy oczekują na piątkowe dane o wydatkach gospodarstw domowych. To będzie ostatni tego typu raport przed kolejnym posiedzeniem Rezerwy Federalnej,...

UNIA EUROPEJSKA

Afera w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, która może spowodować utratę ogromnych środków z unijnej kasy.