Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

WEZWANIE NA HYPER HYGIENICS

WEZWANIE NA HYPER HYGIENICS
źródło: Harper Hygienics

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami iCotton ogłosił wezwanie na akcje Hyper Hygienics po 5.25 zł za sztukę.

Przyjmowanie zapisów na akcje rozpocznie się 28 września, a zakończy 27 października. Przewidywany dzień transakcji nabycia akcji na GPW to 2 listopada.

Wzywający posiada bezpośrednio i pośrednio akcje dające 66% głosów na walnym i deklaruje wycofanie akcji z obrotu, jeżeli próg umożliwiający kolejne kroki w tym celu będzie osiągnięty.

CZYTAJ TEŻ: RATING POLSKI BEZ ZMIAN

Smaczku sprawie dodaje fakt, że w ostatnich miesiącach kurs producenta kosmetyków i artykułów higienicznych Harper Hygienics oscylował w granicach 5-6 złotych, jednak trzy tygodnie temu, tuż przed zapowiedzią wezwania podskoczył o 38%. Powodem mógła być publikacja znacznie lepszych od oczekiwań wyników finansowych, ale Urząd Komisji Nadzoru Finansowego bada możliwość wycieku informacji poufnych.

W piątek na zamknięciu sesji kurs spółki wynosił 8.56 zł.

WEZWANIE NA HYPER HYGIENICS

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: