Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FINANSE OSOBISTE

WARREN BUFFETT OBCHODZI 91 URODZINY

Dzisiaj swoje 91 urodziny obchodzi najskuteczniejszy inwestor giełdowy Warren Buffett. W swoim portfolio fundusz Berkshire Hathaway posiada akcje Apple, Bank of America, Coca- Cola czy też American Express.

WARREN BUFFETT OBCHODZI 91 URODZINY

30 sierpnia to dzień 91 urodzin najskuteczniejszego inwestora giełdowego Warrena Buffett’a. Dzisiejszy solenizant jest założycielem funduszu Berkshire Hathaway, który posiada w swoim portfelu udziały w najlepiej znanych konsumentowi marek. Majątek 91- latka jest wyceniany przez Forbesa na 105 mld dolarów. Taką fortunę Amerykanin wypracował przez niechaotyczną i nastawioną na inwestycje długoterminową strategię inwestycyjną.

Życzymy jak najwięcej zdrowia i dalszej pomyślnej aktywności na rynku akcji.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...