Connect with us

Hi, what are you looking for?

FINANSE OSOBISTE

WARREN BUFFETT OBCHODZI 91 URODZINY

Dzisiaj swoje 91 urodziny obchodzi najskuteczniejszy inwestor giełdowy Warren Buffett. W swoim portfolio fundusz Berkshire Hathaway posiada akcje Apple, Bank of America, Coca- Cola czy też American Express.

30 sierpnia to dzień 91 urodzin najskuteczniejszego inwestora giełdowego Warrena Buffett’a. Dzisiejszy solenizant jest założycielem funduszu Berkshire Hathaway, który posiada w swoim portfelu udziały w najlepiej znanych konsumentowi marek. Majątek 91- latka jest wyceniany przez Forbesa na 105 mld dolarów. Taką fortunę Amerykanin wypracował przez niechaotyczną i nastawioną na inwestycje długoterminową strategię inwestycyjną.

Życzymy jak najwięcej zdrowia i dalszej pomyślnej aktywności na rynku akcji.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

KOMISJA EUROPEJSKA

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

FINANSE

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.