Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

WALMART STAWIA NA MAGAZYNY I NA ONLINE

Największy detalista w USA – Walmart chce rozwijać sprzedaż online i planuje budowę 4 magazynów z nowoczesnymi technologiami. Spółka chce w ten sposób szybciej dostarczać produkty do klientów.

WALMART STAWIA NA MAGAZYNY I NA ONLINE

Nowe magazyny będą wykorzystywały roboty do szybszego pakowania i wysyłania zamówień, co ma przełożyć się na większą sprzedaż online. Według detalisty klienci od momentu zamówienia towaru otrzymają go następnego dnia lub w ciągu dwóch dni.

Według CNBC Wallmart chce w ten sposób mocniej konkurować z Amazonem. W ostatnich latach Walmart więcej sprzedaży wypracowuje dzięki kanałowi internetowemu – w 3500 sklepów około 75% sprzedaży to zamówienia dokonywane przez internet. Obecnie sprzedawca posiada 31 punktów, które przygotowują zamówienia online.

CZYTAJ TEŻ: ODEJŚCIE SHERYL SANDBERG NIE SZKODZI META

Pierwsze nowe centrum logistyczne Walmart zostanie otwarte w Joliet w stanie Illinois, około 60 kilometrów od Chicago. Koleje 3 mają powstać w ciągu najbliższych 3 lat.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

WALMART STAWIA NA MAGAZYNY I NA ONLINE

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

FED skupi się na walce z inflacją oraz na maksymalizacji zatrudnienia, wynika z wystąpienia szefa FED przed komisją bankową senatu USA.

BIZNES I POLITYKA

Dane o inflacji PPI w maju pokazują wysokie ceny producentów w USA.

ŚWIAT

W oczekiwaniu na ruch amerykańskiego komitetu otwartego rynku inwestorzy pozbywają się niemal wszystkich aktywów - pikują giełdowe indeksy, rosną rentowności obligacji a rynku kryptowalut...

BIZNES I POLITYKA

W USA inflacja najwyższa od Reagana - w maju wyniosła 8.6%.

%d bloggers like this: