Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES24

BIZNES I POLITYKA

WALKA W PiS O MIEJSCE W ZARZĄDZIE KGHM

Walka w PiS o miejsce w zarządzie KGHM. Po przejściu Pawła Gruzy z KGHM do PKO BP, w miedziowej spółce rozpoczęła się walka o wolne miejsce w zarządzie. Jak podają media, przepychają się się ze sobą różne frakcje w PiS i każdy chce tam wsadzić swojego człowieka.

WALKA W PiS O MIEJSCE W ZARZĄDZIE KGHM

Jak podaje portal wnp na wolne miejsce w zarządzie KGHM Polska Miedź chrapkę mają ludzie premiera Mateusza Morawieckiego, ministra Aktywów Państwowych Jacka Sasina i marszałek Sejmu Elżbiety Witek.

Nie wiadomo kto ostatecznie dostanie do obsadzenie to lukratywne stanowisko, wiadomo za to, jak twierdzi portal WNP, że bezpieczny może być prezes Marcin Chludzińskiego. Nikt nie ma bowiem planować roszad na tym stanowisku.

Paweł Gruza dotychczasowy wiceprezes KGHM zrezygnował ze swojego stanowiska i został wiceprezesem PKO BP. Do celowo ma zostać szefem tego największego polskiego banku. Stanie się to jednak dopiero po tym, jak otrzyma zgodę od Komisji Nadzoru Finansowego.


Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

WALKA W PiS O MIEJSCE W ZARZĄDZIE KGHM

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

PKO BP wprowadza lokatę oprocentowaną nawet do 7.5%.

B24 - FIRMA

Słodko-gorzkie wyniki KGHM. mocny zysk netto, słabe przepływy. Zysk netto 7 największego na świecie producenta miedzi i drugiego największego producenta srebra mocno powyżej oczekiwań,...

BIZNES I POLITYKA

Radio Zet: prezes PKOBP odchodzi. Iwona Duda ma we wtorek złożyć rezygnację Największy pod względem aktywów bank w Europie Środkowej znów ma stracić prezesa....

POLSKA

Banki podnoszą oprocentowanie lokat.

Copyright © 2021-2022 BIZNES24 sp. z o.o.

%d bloggers like this: