Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

W JSW ZNOWU CHCĄ PODWYŻEK

Związkowy Jastrzębskiej Spółki Węglowej chca kolejnych podwyżek. Tym razme domagają się by w przyszłym roku wzrost płac był co najmniej wyższy o 1 proc. od inflacji.

W JSW ZNOWU CHCĄ PODWYŻEK
źródło: JSW

Związkowcy swój postulat przesłali do zarządu spółki oraz dyrekcji poszczególnych kopalń. JSW póki co nie skomentowała tych informacji.
Jeśli związkowcy przeforsowaliby swój pomysł oznaczałoby to kolejną podwyżkę w Jastrzębskiej Spółce Węglowej w ostatnim czasie.

Tylko w tym roku płace wzrosły tam średnio o ponad 15 proc.

Załoga otrzymała także dwie jednorazowe nagrody. Pierwszą 21 lipca w wysokości od ponad 9 tys. zł do 15 tys zł brutto na osobę i drugą 27 października w wysokości od 7.5 tys. zł do ponad 11 tys. brutto na osobę.
Pierwsza z nich kosztowała firmę ok. 230 mln zł brutto, druga ponad 300 mln z

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d