Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

VRG WYSZŁA Z PANDEMII, PRZYCHODY W VII’21 107.7 MLN ZŁ

VRG – właściciel Vistuli, Wólczanki, czy Kruka – z przychodami w lipcu mocno powyżej ubiegłorocznych, ale też bardzo mocno powyżej tych sprzed dwóch lat.

VRG WYSZŁA Z PANDEMII, PRZYCHODY W VII'21 107.7 MLN ZŁ

Klienci przynieśli w lipcu do kas sklepów prowadzonych przez VRG prawie 108 milionów złotych, czyli o jedną czwarta więcej. Zajrzeliśmy też w dane sprzed dwóch lat – 2020 rok z powodu pandemii nie jest miarodajny – i okazuje się, że tegoroczny lipiec był o 27% lepszy, niż ostatni lipiec przed COVID-19. Przy czym na ten wynik zapracowała głównie część jubilerska, której przychody skoczyły w ciągu dwóch lat z 30 do 48 milionów złotych. Rosły, ale znacznie wolniej, również przychody części odzieżowej. Jest też informacja, która pewnie zostanie na dłużej ze spółką VRG – otóż w lipcu tego roku powierzchnia handlowa sklepów była o prawie 2% niższa, niż przed rokiem.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O znakomitych zyskach jakimi może się pochwalić Vistula Retail Group (VRG) rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Januszem Płocicą, prezesem VRG s.a.

FINANSE OSOBISTE

Galerie handlowe buntują się i podnoszą najemcom czynsze o procent z zysków, jaki ci uzyskują w internecie.

GPW

LPP - producent i sprzedawca odzieży - dobrze ocenia drugi kwartał i podtrzymuje dwucyfrowe poziomy wzrostu sprzedaży założone w całorocznych celach spółki.

FIRMA

Koniec handlu w niedzielę metodą "na pocztę" we wrześniu jeszcze nie nastąpi. Tak wynika z wyliczeń BIZNES24. Na przyszły wtorek - 14 września -...

%d bloggers like this: