Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

VISA ZWIĘKSZYŁA PRZYCHODY

VISA ZWIĘKSZYŁA PRZYCHODY

Ciągłe ożywienie w podróżach międzynarodowych – i wydatkach – sprawiło, że Visa osiągnęła lepszy niż oczekiwano kwartał. Zyski firmy obsługującej karty kredytowe, ujawnione we wtorek po południu, przebiły szacunki Wall Street, ale wzrost wolumenu płatności zwolnił w porównaniu z ostatnimi kwartałami.

Visa miała ponad 8 miliarda dolarów przychodów w drugim kwartale tego roku to o 12% więcej niż rok wcześniej, w porównaniu ze wzrostem o 11% w poprzednim kwartale.

CZYTAJ TEŻ: DOBRE WYNIKI MILLENNIUM

Zysk netto wyniósł 4,5 mld USD, co oznacza wzrost o 7% i lepiej niż konsensus rynkowy o około 100 mln USD. Skorygowany zysk na akcję Visa wyniósł 2 dolary i 16 centów w tym przypadku przekroczył prognozy, które wskazywały zysk na akcję o 5 centów mniejszy.

Akcje Visa nieznacznie spadają w handlu poza sesyjnym o ok 0.3%.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Sprzedaż detaliczna (wyrównana sezonowo czyli bez uwzględnienia zmian cen) w Stanach Zjednoczonych wzrosła w maju o 0,1% w ujęciu miesięcznym podał federalny Departament Handlu.

USA

Dziś amerykańscy inwestorzy poznają dane o sprzedaży detalicznej i produkcji przemysłowej. Według prognoz zarówno konsumpcja jak i produkcja zanotowały lekki wzrost i wyszły z...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak kształtuje się inflacja CPI oraz bazowa i czy mamy jeszcze dezinflację, oraz jaka będzie inflacja pod koniec roku, rozmawiał Marcin Dobrowolski...

USA

Wzrosła liczba tzw. nowych bezrobotnych w Stanach Zjednoczonych i jest ona najwyższa od 10 miesięcy.