Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

VERCOM TRZYKROTNIE POWIĘKSZYŁ ZYSK

Vercom ze świetnymi wynikami.

WYNIKI VERCOMU
źródło: Redlink

Przychody i zysk wyższe od prognoz wykazał Vercom w drugim kwartale. Zarząd zapowiedział cel dziesięciokrotnego powiększenia liczby klientów w ciągu dekady.

Zysk netto wyniósł ponad 17 i pół miliona, rok temu było to niespełna 5 milionów. Skorygowana EBITDA sięgnęła 21 milionów, przychody zaś 81 milionów złotych.

Prezes spółki przypomniał w komunikacie, że jego zespołowi udaje się co dwa lata podwoić liczbę klientów. I zadeklarował utrzymanie tego tempa. Co ważne, już połowa nowych klientów pozyskiwanych przez spółkę pochodzi z zagranicy.

CZYTAJ TEŻ: JUŻ TERAZ RPP ULŻY KREDYTOBIORCOM?

Vercom tworzy platformy komunikacyjne w chmurze, które umożliwiają firmom budowanie relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji. Obecnie z usług Vercom korzysta ponad 73 tys. firm oraz prywatnych przedsiębiorców na 180 rynkach. Od 2021 roku spółka jest notowana na głównym rynku GPW.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

American Express zanotował bardzo udany drugi kwartał. Spółka pod względem zysku netto przebiła zarówno oczekiwania analityków jak i wyniki sprzed roku. Mimo to nowojorska...

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wizz Air nie ląduje i nie startuje na Okęciu, londyńska giełda nie jest w stanie nadawać komunikatów, latać przestało szereg linii lotniczych w Azji....

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O najnowszych danych dotyczących polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Witoldem Orłowskim, gł. doradcą w PwC.