Connect with us

Hi, what are you looking for?

FINANSE

VERCOM KUPIŁ FRESHMAIL

Vercom – spółka technologiczna tworząca platformy komunikacyjne w chmurze – kupił spółkę Freshmail. Wartość transakcji to 27.78 milionów złotych.

FreshMail to dostawca usług e-mail marketingu w Polsce. Z grupą współpracuje ponad 6,5 tys. klientów – to zaróno duże, jak i mniejsze firmy. Vercom środki na zakup Freshmail pozyskał z giełdowego IPO, który odbył się w maju.

Vercom tworzy platformy komunikacyjne w chmurze, które umożliwiają firmom budowanie i rozwijanie relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji. W ubiegłym roku przychody Vercomu wzrosły o 49% R/R i sięgnęły przeszło 116 mln zł.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

25 złotych wynosi cena emisyjna Cavatina Holding. To o połowę mniej niż wynosiła cena maksymalna. Wartość oferty to 187,5 mln zł.

FINANSE

Co trzeci Polak nie ma żadnych oszczędności. Mimo to trzech na czterech naszych rodaków ocenia dobrze swoją sytuację finansową - wynika z najnowszego badania...

GPW

Cena emisyjna akcji Onde ustalona została na 26 zł. Wartość całej oferty wyniesie 444,5 mln zł.

FIRMA

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nie odpuszcza nieuczciwym przedsiębiorcom. W 2020 r. UOKiK wydał 1087 decyzji. 273 z nich dotyczyło ochrony konkurencji, 814 natomiast...